naga

قوانین سفر در دوران کرونا

قوانین سفر در دوران کرونا

مسافر گرامی : 

به دلیل متغیر بودن وضعیت کرونا در شهر ها و کشورهای مختلف دنیا و تغییر قوانین سفر بسته به وضعیت هر کشور در زمان های مختلف، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر لطفا قبل از انجام رزرو با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. 

قوانین مربوط به پروازهای داخلی

در پرواز های داخلی نیازی به انجام تست کرونا قبل از پرواز نیست و فقط مسافرانی که در 14 روز گذشته تست کرونای آنها مثبت اعلام شده باشد، اجازه ی پرواز ندارند و برای انجام سفر هوایی بعد از گذشت 14 روز، باید تست منفی کرونای خود را در زمان مراجعه به فرودگاه همراه داشته باشند. در صورت بی توجهی به این قانون، تمامی عواقب و جریمه های کنسلی به عهده ی مسافر می باشد.

قوانین مربوط به پروازهای خارجی

  1. در تمامی پروازهای خارجی و برای ورود به تمامی کشورها، هر مسافر می بایست 72 ساعت قبل از پرواز تست کرونا داده و پاسخ منفی تست را که باید به زبان انگلیسی باشد، در زمان مراجعه به فرودگاه همراه خود داشته باشد.

توجه : در زمان مراجعه به آزمایشگاه جهت انجام تست کرونا، حتما اصل پاسپورت یا تصویر واضح و خوانا از پاسپورت را همراه خود داشته باشید.

برای سفر به کشور ترکیه، بعد از مشخص شدن وضعیت تست کرونا، مسافران باید به آدرس https://register.health.gov.tr/ مراجعه نموده و فرم الکترونیکی سلامت را پر کرده و تاییدیه کاغذی یا الکترونیکی آن را (دارای QR code) در زمان مراجعه به فرودگاه همراه خود داشته باشند.